روش های پرداخت – فروشگاه اینترنتی الماس وارنا

روش های پرداخت

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه

کاربران الماس وارنا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

توجه : بدلیل نوسانات بازار و امکان مغایرت قیمت درج شده با قیمت واقعی کالا تا اطلاع ثانوی امکان پرداخت اینترنتی از سایت و اپلیکیشن مسدود شده است.

 

پرداخت در محل

شما میتوانید سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، این روش پرداخت دارای بیشترین قابلیت اعتماد سازی برای مشتریان می باشد و از روش های پرداخت محبوب در سطح دنیا می باشد.

از آنجا که تمامی ماموران تحویل الماس وارنا دستگاه‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند، امکان پرداخت مبلغ سفارش هم بصورت نقدی و هم از طریق کارتخوان فراهم خواهد بود. در صورتی که به هر دلیلی امکان استفاده از کارتخوان سیار برای همکاران تحویل فراهم نباشد حتما قبل از ارسال با شما هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت

 

در صورتی که سفارش شما یکی از شرایط زیر را دارد، امکان پرداخت نمودن وجه سفارش در محل وجود ندارد :

-مبلغ سفارش شما بیشتر از ۳ میلیون تومان است.

-کالای شما جزء لوازم سنگین و حجیم است.

-سفارش شما از بیش از یک مرسوله تشکیل شده است.

-سفارش شما با پست یا باربری ارسال می شود.

 

پرداخت کارت به کارت پس از تایید سفارش

در مواردی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه فراهم نباشد و همچنین شرایط پرداخت در محل نیز احراز نگردد، پس از سفارش گذاری و تماس همکاران ما با شما جهت تایید قیمت، شماره کارت جهت واریز مبلغ سفارش بصورت کارت به کارت به شما اعلام گردیده و پس از اقدام به واریز و اعلام شماره رهگیری به واحد فروش، سفارش شما تایید نهایی گردیده و در پروسه ارسال قرار می گیرد.

 

پرداخت با حواله خرید تسهیلاتی

الماس وارنا برای کارکنان ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی طرف قرارداد خود، امکان خرید تسهیلاتی را فراهم آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به واحد رفاه یا تعاون اداره خود مراجعه فرمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

X